Lifting twarzy i jego potencjał

Lifting twarzy i jego potencjał

Nasza twarz niejednokrotnie zdradza więcej niż byśmy chcieli. Informuje otoczenie o odczuwanych przez nas emocjach i nierzadko robi to nawet wtedy, gdy wolelibyśmy zachować je dla siebie. Jest też świadectwem naszego wieku zdradzając to, ile lat mamy w rzeczywistości. Dbanie o jej młody wygląd wydaje się dziś trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nie pomaga nam ani tempo życia, które zmusza nas do rezygnacji z czasu wolnego, ani coraz bardziej zanieczyszczone powietrze, które nas otacza. Nic więc dziwnego, że zabieg liftingu cieszy się coraz większą popularnością. (więcej…)

Ginekomastia – obalamy mity

Ginekomastia – obalamy mity

Prześladująca wielu mężczyzn ginekomastia nie jest schorzeniem nieznanym medycynie. Trudno jednak nie zgodzić się z tym, że wiedza na jej temat ciągle jeszcze jest ograniczona, a ona sam problem jest tematem tabu. Nie oznacza to, oczywiście, że nie warto walczyć z mitami na jej temat. Ich konsekwentne obalanie może przecież pomóc wielu pacjentom.

(więcej…)

Co oferuje chirurgia plastyczna?

Co oferuje chirurgia plastyczna?

Każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie. Niestety, natura lubi płatać na figle. Na szczęście dzisiaj dostępna jest chirurgia plastyczna, która ma ogromne możliwości. Wybierając dobrą placówkę, można zniwelować zmarszczki, wykonać plastykę brzucha czy poprawić wygląd powiek. Jeśli chcesz skorzystać z dobrodziejstwa chirurgii plastycznej i mieszkasz we Wrocławiu, postaw na klinikę Medfemina. (więcej…)

Chirurgia plastyczna - obalamy mity

Chirurgia plastyczna – obalamy mity

Choć o chirurgii plastycznej trudno mówić jako o propozycji nowej, może nas zdumiewać to, z jak wieloma mitami z nią związanymi mamy nadal do czynienia. Ich obalanie nie jest wcale prostym zadaniem, bo wiele osób nawet nie ma świadomości tego, że ich przekonania nie opierają się na faktach. (więcej…)

Bezpieczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej

Bezpieczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej

Choć chirurgia plastyczna potrafi jeszcze ciągle budzić pewne kontrowersje, zapotrzebowanie na zabiegi upiększające sprawia, że poświęca się im coraz mniej uwagi. Osoby chcące zmienić coś w swoim wyglądzie coraz rzadziej bazują jedynie na sceptycznych uwagach pochodzących z ich otoczenia. Koncentrują się za to na opiniach tych osób, które mają już takie zabiegi na swoim koncie. Jakie wnioski można wyciągnąć na ich podstawie? (więcej…)