Co oferuje chirurgia plastyczna?

Co oferuje chirurgia plastyczna?

Każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie. Niestety, natura lubi płatać na figle. Na szczęście dzisiaj dostępna jest chirurgia plastyczna, która ma ogromne możliwości. Wybierając dobrą placówkę, można zniwelować zmarszczki, wykonać plastykę brzucha czy poprawić wygląd powiek. Jeśli chcesz skorzystać z dobrodziejstwa chirurgii plastycznej i mieszkasz we Wrocławiu, postaw na klinikę Medfemina. (więcej…)

Chirurgia plastyczna - obalamy mity

Chirurgia plastyczna – obalamy mity

Choć o chirurgii plastycznej trudno mówić jako o propozycji nowej, może nas zdumiewać to, z jak wieloma mitami z nią związanymi mamy nadal do czynienia. Ich obalanie nie jest wcale prostym zadaniem, bo wiele osób nawet nie ma świadomości tego, że ich przekonania nie opierają się na faktach. (więcej…)

Bezpieczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej

Bezpieczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej

Choć chirurgia plastyczna potrafi jeszcze ciągle budzić pewne kontrowersje, zapotrzebowanie na zabiegi upiększające sprawia, że poświęca się im coraz mniej uwagi. Osoby chcące zmienić coś w swoim wyglądzie coraz rzadziej bazują jedynie na sceptycznych uwagach pochodzących z ich otoczenia. Koncentrują się za to na opiniach tych osób, które mają już takie zabiegi na swoim koncie. Jakie wnioski można wyciągnąć na ich podstawie? (więcej…)